2018-2019 Cumhuriyet Kupası
Paylaş
Tarih Saat Saha Ev Sahibi Skor Konuk Skor Tür
12.11.2018 16:30 Atatürk Spor Salonu Koop Spor 111 Soyer Spor Kulübü 72 İlk Tur
12.11.2018 18:30 Atatürk Spor Salonu Girne Amerikan Üniversitesi 50 Lefke Avrupa Üniversitesi 59 İlk Tur
12.11.2018 20:30 Atatürk Spor Salonu Doğu Akdeniz Üniversitesi 54 Yakın Doğu Üniversitesi 70 İlk Tur
13.11.2018 18:00 Güzelyurt Spor Salonu Koop Spor 86 Lefke Avrupa Üniversitesi 60 Yarı Final
13.11.2018 20:00 Güzelyurt Spor Salonu Yakın Doğu Üniversitesi 67 MTV UP Göçmenköy 53 Yarı Final
15.11.2018 19:00 Atatürk Spor Salonu Koop Spor 66 Yakın Doğu Üniversitesi 72 Final

2 Sayılık 3 Sayılık Serbest Atış Ribaund
Takım Maç B/D Yüz B/D Yüz B/D Yüz Hüc Sav Top AS KF TK BL SAY
DAÜ 1 18/26 69,23 4/8 50,00 6/13 46,15 2,00 11,00 13,00 3,00 16,00 9,00 3,00 0,00 54,00
GAÜ 1 13/34 38,24 6/20 30,00 6/12 50,00 5,00 35,00 40,00 5,00 20,00 24,00 7,00 1,00 50,00
KOOP 3 62/112 55,36 32/85 37,65 42/63 66,67 9,33 26,67 36,00 16,00 23,00 15,67 10,67 0,33 87,33
LAÜ 2 32/81 39,51 7/51 13,73 34/50 68,00 12,50 27,50 40,00 9,50 21,00 12,00 6,50 1,50 59,50
MTVUPG 1 21/41 51,22 1/12 8,33 8/10 80,00 9,00 29,00 38,00 10,00 18,00 22,00 6,00 1,00 53,00
SOYER 1 21/47 44,68 9/19 47,37 3/11 27,27 13,00 21,00 34,00 8,00 19,00 29,00 12,00 1,00 72,00
YDÜ 3 52/86 60,47 23/66 34,85 36/58 62,07 6,67 20,67 27,33 10,00 17,33 11,33 7,00 2,00 69,67

# Oyuncu Takım Maç Sayı Ribaund Asist Blok T.Kaybı T.Çalma Süre Verimlilik
2 JONATHAN NSIENSI MTVUPG 1 24 10 3 0 4 1 27:16 24,00
13 ABASI S. GLOIRE SOYER 1 18 5 1 0 3 4 34:50 22,00
12 CHRISTIAN E. JOHNSON KOOP 3 61 27 7 0 13 5 21:50 18,00
21 MARVIN DOMINIQUE KOOP 3 56 21 0 0 7 5 18:36 18,00
12 DION MTANDWA MTVUPG 1 10 8 2 1 2 0 25:59 17,00
17 FILIP PAJKOVIC 2 25 16 1 2 2 4 23:70 17,00
25 OLUWATOBI A. ADEBIYI SOYER 1 13 9 1 0 4 4 32:32 16,00
0 KERCEM İNANCI KOOP 3 49 9 5 0 2 3 31:44 15,00
15 DARRYL PALMER YDÜ 3 35 22 3 3 4 1 24:55 14,33
88 KEMAL TAŞÇI KOOP 3 16 15 16 1 3 8 32:41 14,00
71 EMRE ÇETİNASLAN GAÜ 1 16 7 2 0 2 2 40:00 14,00
11 AHMET DAĞER YDÜ 3 28 19 4 2 6 5 34:35 13,33
14 ALPAY ŞERBETÇİOĞLU KOOP 1 11 12 0 1 4 0 29:14 13,00
4 JOSHUA A. MATON SOYER 1 15 3 1 0 3 2 21:11 13,00
25 MUSTAFA RIFKI LAÜ 2 16 15 2 0 4 1 33:60 12,50
7 VUKASIN MANDIC 3 33 10 7 0 10 2 21:26 11,33
11 ANDIM ERYILMAZLAR KOOP 3 21 13 4 0 6 5 24:26 10,00
10 EILYA AMIN DAÜ 1 13 2 0 0 0 0 30:18 10,00
4 OKTAY KURT 1 9 1 1 0 1 1 33:33 10,00
18 AKINJIDE OMISAKIN DAÜ 1 9 2 1 0 0 0 33:21 9,00
5 HALİL KUTRUZA YDÜ 3 33 6 7 0 5 2 29:37 9,00
10 ARİF YILMABAŞAR LAÜ 2 14 10 5 0 4 2 36:53 8,50
9 ERDEM TİRYAKIOĞLU GAÜ 1 15 8 1 0 7 0 32:15 8,00
9 HASAN KASAP MTVUPG 1 4 6 2 0 2 0 23:49 8,00
1 TEMUR RUSTAMOV KOOP 3 21 11 8 0 6 1 27:12 7,33
10 BERKEM DİKENGİL YDÜ 3 30 7 3 0 5 7 23:39 7,33
9 TAFARA T GWENRI DAÜ 1 8 2 0 0 1 0 27:56 7,00
8 MICHEAL O. ELEKPA SOYER 1 19 4 0 0 4 0 31:51 7,00
13 FERİT NARÇIN YDÜ 3 17 6 1 0 0 2 18:30 6,67
8 SERCEM İNANCI YDÜ 2 13 6 0 1 1 0 20:44 5,50
3 MERT GÜÇER KOOP 3 24 5 4 0 6 1 25:30 5,33
15 DOĞUKAN EVCİOĞLU DAÜ 1 4 4 1 0 2 1 22:30 5,00
12 UĞUR KAYA DAÜ 1 6 0 0 0 1 0 00:41 5,00
1 LUKA PAJKOVIC 2 14 11 2 0 2 1 16:52 4,50
5 KEMAL SANIVAR MTVUPG 1 5 3 0 0 1 1 31:12 4,00
22 BERT BEYAZ GAÜ 1 0 5 0 0 2 1 17:50 4,00
17 GÜNAY ERTOPALOĞLU YDÜ 3 7 5 3 0 1 2 13:57 4,00
3 ADNAN NANECİ LAÜ 1 3 3 0 0 0 0 06:37 4,00
35 ENVOY MADEKUROZUA MTVUPG 1 0 3 1 0 0 0 14:10 3,00
35 BERK ARGIN LAÜ 2 22 14 2 1 3 1 34:57 3,00
7 TUĞBERK AYBARS KOOP 3 9 4 0 0 1 1 05:59 2,67
8 KAAN SÜTCÜ LAÜ 3 3 3 4 0 3 3 09:20 2,67
7 DOĞUKAN DEMİRMAN LAÜ 2 17 6 5 0 6 4 28:30 2,50
4 ALPER YAKUPOĞLU 1 0 2 1 0 0 1 15:19 2,00
7 UTKU YAVAŞ DAÜ 1 5 0 0 0 1 1 22:37 2,00
99 BATUHAN TÜZMEN GAÜ 1 8 3 0 0 4 1 35:56 2,00
9 ALP KIVANÇ RIZA YDÜ 3 10 1 1 0 1 0 10:19 2,00
7 EREN AKBAY 1 0 0 0 0 0 2 05:17 2,00
33 HALİT ÇELİKTAŞLILAR GAÜ 1 0 1 0 0 0 0 03:30 1,00
12 TAKUDZWA K. MANYIMBIRI SOYER 1 2 6 1 1 5 0 14:53 1,00
7 MERT AKSU MTVUPG 1 0 3 0 0 1 0 23:38 1,00
15 BEHİÇ AKÇIN SOYER 1 3 2 0 0 1 0 20:10 1,00
9 HAMİT ÇELİKTAŞLILAR LAÜ 2 8 5 2 0 3 0 23:14 0,50
13 ENES BULAN 2 2 0 0 0 0 0 03:49 0,50
8 OKTAY RAMİZ DAÜ 1 0 0 0 0 0 0 03:43 0,00
6 İHSAN ÜĞÜTÜCÜ YDÜ 1 0 0 0 0 0 0 03:43 0,00
5 MELİHCAN ARSLAN DAÜ 1 0 1 0 0 0 0 15:11 0,00
14 BERK KARABETÇA MTVUPG 1 0 0 0 0 0 0 03:43 0,00
1 PETER ANDZA 1 0 0 0 0 0 0 03:23 0,00
4 DOĞUKAN DOĞU YDÜ 1 2 0 0 0 1 0 06:17 0,00
17 MARHO OKOREFE DAÜ 1 0 1 0 0 0 0 06:27 0,00
14 MOHAMMED OVARA 1 0 0 0 0 0 0 03:43 0,00
7 İSA KALKAN SOYER 1 0 3 3 0 5 2 18:38 0,00
9 VEDAT KAYAPINAR KOOP 1 0 0 0 0 0 0 03:26 0,00
11 EVEREST AYIBE MTVUPG 1 2 0 0 0 1 0 03:49 0,00
10 KUTAY FİDANSOY MTVUPG 1 0 0 1 0 0 0 09:43 -1,00
54 GEORGE AMARANYE MTVUPG 1 0 1 0 0 1 0 03:10 -1,00
35 HASAN GÜNDÜZ SOYER 1 0 0 0 0 1 0 01:19 -1,00
11 ATAHAN YALÇIN SOYER 1 0 0 0 0 1 0 03:29 -1,00
8 SUNDAY OKOT SOYER 1 8 2 1 0 8 3 26:80 -2,00
3 EGE ERTÜRK MTVUPG 1 0 0 0 0 2 0 02:25 -3,00
23 SALİH BİDE SOYER 1 2 2 0 0 2 0 11:24 -3,00
8 ARİF İLELİ GAÜ 1 0 4 2 0 4 1 37:10 -5,00
© 2019 Ercan Başaran