2018-2019 Federasyon Kupası
Paylaş
Tarih Saat Saha Ev Sahibi Skor Konuk Skor Tür
15.02.2019 18:00 Güzelyurt Spor Salonu Soyer Spor Kulübü 49 Koop Spor 92 Çeyrek Final
15.02.2019 20:00 Güzelyurt Spor Salonu Yakın Doğu Üniversitesi 79 Lefke Avrupa Üniversitesi 71 Çeyrek Final
16.02.2019 16:00 Güzelyurt Spor Salonu MTV UP Göçmenköy 52 Girne Amerikan Üniversitesi 66 Çeyrek Final
18.02.2019 18:00 Güzelyurt Spor Salonu Koop Spor 66 Yakın Doğu Üniversitesi 72 Yarı Final
18.02.2019 20:00 Güzelyurt Spor Salonu Girne Amerikan Üniversitesi 55 Doğu Akdeniz Üniversitesi 45 Yarı Final
21.02.2019 19:00 Güzelyurt Spor Salonu Yakın Doğu Üniversitesi 79 Girne Amerikan Üniversitesi 48 Final

2 Sayılık 3 Sayılık Serbest Atış Ribaund
Takım Maç B/D Yüz B/D Yüz B/D Yüz Hüc Sav Top AS KF TK BL SAY
DAÜ 1 17/31 54,84 3/15 20,00 2/9 22,22 9,00 20,00 29,00 2,00 13,00 27,00 9,00 2,00 45,00
GAÜ 3 42/104 40,38 22/71 30,99 19/42 45,24 10,67 25,00 35,67 10,00 13,33 15,67 7,67 0,33 56,33
KOOP 2 40/68 58,82 17/54 31,48 27/38 71,05 10,00 26,00 36,00 12,00 20,50 16,00 7,00 2,50 79,00
LAÜ 1 23/48 47,92 6/21 28,57 7/12 58,33 9,00 17,00 26,00 8,00 25,00 14,00 10,00 0,00 71,00
MTVUPG 1 15/35 42,86 5/21 23,81 7/11 63,64 5,00 22,00 27,00 8,00 13,00 14,00 7,00 1,00 52,00
SOYER 1 20/44 45,45 1/12 8,33 6/19 31,58 14,00 22,00 36,00 4,00 16,00 21,00 7,00 2,00 49,00
YDÜ 3 52/101 51,49 29/90 32,22 39/61 63,93 12,67 29,67 42,33 16,33 16,67 16,67 4,00 2,00 76,67

# Oyuncu Takım Maç Sayı Ribaund Asist Blok T.Kaybı T.Çalma Süre Verimlilik
23 MARVIN DOMINIQUE KOOP 2 49 17 2 4 3 1 25:10 30,00
31 DENNIS BALENTINE LAÜ 1 22 9 1 0 5 4 21:17 24,00
7 MERT AKSU MTVUPG 1 15 8 6 0 5 3 38:20 20,00
11 AHMET DAĞER YDÜ 3 41 25 3 1 7 3 31:53 17,67
99 BATUHAN TÜZMEN GAÜ 3 39 21 9 0 9 8 32:56 17,33
30 DARRYL PALMER YDÜ 3 24 26 6 3 8 0 21:10 13,33
6 İHSAN ÜĞÜTÜCÜ YDÜ 3 35 20 5 0 7 4 26:10 12,67
1 TEMUR RUSTAMOV KOOP 2 25 8 7 0 6 1 36:19 12,50
8 MICHEAL O. ELEKPA SOYER 1 14 6 1 0 2 2 29:30 12,00
12 UĞUR KAYA DAÜ 1 10 5 1 0 1 3 38:35 11,00
97 DOĞUKAN DOĞU YDÜ 1 6 3 2 0 0 0 10:21 11,00
7 MILOS MACURA YDÜ 3 30 18 2 2 9 0 18:58 10,33
35 BERK KARABETÇA MTVUPG 1 8 7 0 1 2 0 30:20 10,00
35 BERK ARGIN LAÜ 1 15 3 1 0 1 0 30:40 10,00
12 TAKUDZWA K. MANYIMBIRI SOYER 1 12 7 0 0 2 1 27:42 10,00
88 KEMAL TAŞÇI KOOP 2 17 7 2 0 4 3 25:56 10,00
13 ABASI S. GLOIRE SOYER 1 8 8 0 0 1 2 30:42 10,00
14 ALPAY ŞERBETÇİOĞLU KOOP 2 7 15 4 1 7 2 23:54 9,00
5 HALİL KUTRUZA YDÜ 3 28 9 14 0 6 2 28:22 8,33
34 BARAN ALİ KILIÇ YDÜ 1 7 1 2 0 0 1 14:47 8,00
17 RAJKO KLJAJEVIC LAÜ 1 9 3 2 0 1 1 18:43 8,00
17 URAZ ŞENTÜRK GAÜ 3 21 24 4 1 7 3 27:58 8,00
7 DOĞUKAN DEMİRMAN LAÜ 1 9 4 1 0 1 0 19:52 8,00
97 DOĞUKAN EVCİOĞLU DAÜ 1 7 6 0 0 4 4 25:27 8,00
0 KERCEM İNANCI KOOP 2 30 7 1 0 5 2 27:28 7,00
12 DION MTANDWA MTVUPG 1 6 5 0 0 2 0 26:48 7,00
9 HAMİT ÇELİKTAŞLILAR LAÜ 1 9 2 1 0 1 3 39:57 7,00
12 CHRISTIAN E. JOHNSON KOOP 2 19 10 4 0 3 0 12:58 7,00
6 ÇAĞAKAN KILIÇ GAÜ 3 31 9 3 0 2 2 28:19 6,33
13 MEHMET E. ŞAP DAÜ 1 6 5 0 1 0 0 29:43 6,00
8 ERTUĞRUL SÖNMEZ MTVUPG 1 5 1 0 0 0 1 18:27 6,00
10 BERKEM DİKENGİL YDÜ 3 28 10 11 0 7 1 31:16 5,67
12 ATİLLA TOPALOĞLU GAÜ 3 9 14 0 0 2 1 16:46 5,33
11 ANDIM ERYILMAZLAR KOOP 1 4 2 2 0 2 1 14:13 5,00
71 EMRE ÇETİNASLAN GAÜ 3 36 10 8 0 12 2 34:28 4,67
22 BERT BEYAZ GAÜ 3 16 13 0 0 2 1 23:32 4,33
0 ALP KIVANÇ RIZA YDÜ 1 4 3 1 0 0 1 16:41 4,00
8 SERCEM İNANCI YDÜ 3 17 5 2 0 2 0 17:40 4,00
3 MERT GÜÇER KOOP 2 7 5 1 0 1 2 29:27 4,00
13 FERİT NARÇIN YDÜ 1 5 4 0 0 2 0 15:34 3,00
10 ARİF YILMABAŞAR LAÜ 1 5 1 1 0 1 1 31:44 3,00
5 GÖKAY İSKAR 2 2 4 2 0 3 0 10:56 2,50
10 EILYA AMIN DAÜ 1 3 1 0 0 2 1 11:27 2,00
7 İSA KALKAN SOYER 1 3 1 0 0 1 0 11:31 2,00
5 KEMAL SANIVAR MTVUPG 1 13 2 1 0 2 0 38:49 2,00
11 AKINJIDE OMISAKIN DAÜ 1 11 7 0 1 11 1 35:14 2,00
4 JOSHUA A. MATON SOYER 1 3 3 1 0 1 0 10:22 2,00
1 KAAN SÜTCÜ LAÜ 1 2 1 0 0 0 1 09:54 2,00
33 HALİT ÇELİKTAŞLILAR GAÜ 3 13 8 3 0 4 4 16:37 1,33
9 VEDAT KAYAPINAR KOOP 2 0 1 1 0 0 2 08:40 1,00
15 MARHO OKOREFE DAÜ 1 2 2 0 0 2 0 10:35 1,00
24 PETER C. OPARA SOYER 1 0 1 0 0 0 0 04:52 1,00
16 TUFAN AKANSOY GAÜ 3 2 2 0 0 1 1 07:22 1,00
23 GÜNAY ERTOPALOĞLU YDÜ 2 5 3 1 0 1 0 09:80 0,50
1 CAN GALATYALI GAÜ 2 0 2 0 0 1 0 03:54 0,50
7 SÜLEYMAN E. BOZKURT DAÜ 1 4 1 0 0 3 0 33:37 0,00
1 ÇAĞIN ARIKAN SOYER 1 2 1 0 0 1 0 17:14 0,00
11 EVEREST AYIBE MTVUPG 1 0 0 1 0 0 1 06:38 0,00
13 MUSTAFA ÇETİN GAÜ 2 0 0 1 0 1 0 02:11 0,00
4 MEHMET TEKYIL GAÜ 1 0 0 0 0 1 1 01:59 0,00
25 JONATHAN N. FRANCK SOYER 1 0 4 2 1 2 1 15:30 0,00
4 ÇETİN PIRLANTA MTVUPG 1 5 4 0 0 1 1 28:41 0,00
7 TUĞBERK AYBARS KOOP 1 0 0 0 0 0 0 05:59 0,00
3 ADNAN NANECİ LAÜ 1 0 2 1 0 1 0 10:37 -1,00
15 BEHİÇ AKÇIN SOYER 1 5 1 0 0 4 0 21:25 -1,00
18 UTKU YAVAŞ DAÜ 1 2 2 1 0 2 0 12:19 -1,00
8 OKTAY RAMİZ DAÜ 1 0 0 0 0 1 0 02:36 -1,00
3 KUTAY FİDANSOY MTVUPG 1 0 0 0 0 1 1 12:33 -3,00
10 PASSIBONGO BINDRO SOYER 1 2 4 0 1 5 1 19:33 -3,00
25 MUSTAFA RIFKI LAÜ 1 0 1 0 0 2 0 17:52 -4,00
11 ATAHAN YALÇIN SOYER 1 0 0 0 0 2 0 12:60 -4,00
© 2019 Ercan Başaran