Kupa Maçları

Tarih Saat Saha Ev Sahibi Skor Konuk Skor Tür
01.11.2019 18:00 Atatürk Spor Salonu Çetinkaya Türk Spor Kulübü 32 Koop Spor 68 İlk Tur
01.11.2019 20:00 Atatürk Spor Salonu Girne Amerikan Üniversitesi 52 Lefke Avrupa Üniversitesi 59 İlk Tur
02.11.2019 18:00 Atatürk Spor Salonu Doğu Akdeniz Üniversitesi 24 Yakın Doğu Üniversitesi 91 İlk Tur
05.11.2019 18:00 Atatürk Spor Salonu Koop Spor 74 Lefke Avrupa Üniversitesi 64 İkinci Tur
05.11.2019 20:00 Atatürk Spor Salonu Yakın Doğu Üniversitesi 77 Soyer Spor Kulübü 53 İkinci Tur
08.11.2019 19:00 Atatürk Spor Salonu Koop Spor 54 Yakın Doğu Üniversitesi 49 Final
2 Sayılık 3 Sayılık Serbest Atış Ribaund
Takım Maç B/D Yüz B/D Yüz B/D Yüz Hüc Sav Top AS KF TK BL SAY
ÇTSK 1 5/28 17,86 5/25 20,00 7/12 58,33 5,00 15,00 20,00 4,00 20,00 23,00 13,00 2,00 32,00
DAÜ 1 8/37 21,62 1/16 6,25 5/7 71,43 10,00 21,00 31,00 3,00 15,00 22,00 2,00 0,00 24,00
GAÜ 1 13/26 50,00 6/21 28,57 8/10 80,00 6,00 19,00 25,00 6,00 23,00 25,00 9,00 2,00 52,00
KOOP 3 68/111 61,26 7/51 13,73 39/70 55,71 8,67 32,67 41,33 15,00 16,00 18,33 5,33 3,33 65,33
LAÜ 2 26/57 45,61 14/48 29,17 29/47 61,70 8,50 21,50 30,00 9,50 17,00 21,00 6,00 0,50 61,50
SOYER 1 14/35 40,00 4/13 30,77 13/21 61,90 11,00 24,00 35,00 3,00 17,00 23,00 3,00 0,00 53,00
YDÜ 3 57/98 58,16 25/84 29,76 28/43 65,12 7,67 27,00 34,67 15,33 18,67 11,00 9,00 2,00 72,33

# Oyuncu Takım Maç Sayı Ribaund Asist Blok T.Kaybı T.Çalma Süre Verimlilik
10 IVAN MISKOVIC KOOP 3 42 30 7 3 2 3 30:43 22,33
12 LASHARD ANDERSON YDÜ 3 51 14 12 0 3 9 29:16 20,33
30 DARRYL PALMER YDÜ 3 30 38 0 4 5 3 33:41 18,33
45 KUTAY KIYICI GAÜ 1 18 4 1 1 6 5 38:27 17,00
32 FIRAT CEYLAN SOYER 1 15 11 1 0 2 1 35:43 17,00
14 ALPAY ŞERBETÇİOĞLU KOOP 3 36 19 0 5 9 2 26:43 14,67
9 HAMİT ÇELİKTAŞLILAR LAÜ 2 36 15 6 0 13 3 36:42 12,00
5 HALİL KUTRUZA YDÜ 3 27 11 18 0 3 2 28:26 11,67
6 İHSAN ÜĞÜTÜCÜ YDÜ 3 36 16 2 0 8 4 21:12 11,00
25 MUSTAFA RIFKI SOYER 1 14 6 1 0 4 1 33:59 11,00
35 ÖMER GÜNER LAÜ 2 39 12 1 0 5 3 37:21 11,00
99 BATUHAN TÜZMEN GAÜ 1 7 2 2 0 3 1 25:32 9,00
0 KERCEM İNANCI KOOP 3 36 10 5 1 3 2 28:46 9,00
11 AHMET DAĞER YDÜ 3 23 11 3 2 2 1 23:52 8,67
9 NEVZAT NASIROĞLU ÇTSK 1 9 4 2 0 2 4 39:80 8,00
10 ARİF YILMABAŞAR LAÜ 2 18 11 6 0 4 1 35:45 8,00
11 ANDIM ERYILMAZLAR KOOP 3 15 13 5 0 4 1 16:35 7,67
1 TEMUR RUSTAMOV KOOP 3 35 17 13 0 19 2 37:31 7,33
3 ADNAN NANECİ LAÜ 2 12 7 1 0 3 2 24:25 7,00
88 KEMAL TAŞÇI KOOP 3 9 18 8 1 5 3 36:45 6,33
9 ERDEM TİRYAKIOĞLU GAÜ 1 15 2 2 0 9 2 28:51 6,00
7 SERRI JULANI DAÜ 1 4 6 1 0 1 0 23:23 6,00
7 VUKASIN MANDIC KOOP 3 23 17 7 0 13 3 22:55 5,33
23 BATU AYBARS YDÜ 3 11 1 2 0 1 3 09:54 4,67
1 KAAN SÜTCÜ LAÜ 2 8 5 3 0 6 2 22:21 4,50
6 MERT AKSU SOYER 1 10 5 1 0 4 0 29:27 4,00
7 ÇAĞAKAN KILIÇ ÇTSK 1 6 3 1 0 1 5 31:11 4,00
0 COŞKUN CUMAOĞULLARI YDÜ 1 5 1 1 0 1 0 05:00 4,00
22 EMİR KOÇ GAÜ 1 0 5 0 0 0 0 12:25 4,00
13 FERİT NARÇIN YDÜ 3 10 4 1 0 3 1 12:49 3,67
10 GÜNAY ERTOPALOĞLU YDÜ 3 12 1 1 0 1 1 07:28 3,33
25 DOĞA C. AYDAŞ LAÜ 2 3 5 0 0 1 0 07:54 3,00
35 HASAN GÜNDÜZ SOYER 1 2 2 0 0 1 0 11:44 3,00
8 KEMAL SANIVAR YDÜ 3 6 5 2 0 1 1 11:49 2,67
12 HASAN L. İÇER LAÜ 2 4 3 2 1 4 0 16:10 2,00
71 EMRE ÇETİNASLAN GAÜ 1 6 3 0 0 2 1 21:11 2,00
27 AHMET SOYGAZİ ÇTSK 1 0 2 0 0 1 1 05:25 2,00
15 YUHI J. RUTIMIRVA ÇTSK 1 5 3 0 0 2 0 19:28 2,00
77 İBRAHİM TOZ ÇTSK 1 0 1 0 0 0 0 04:18 1,00
15 BEHİÇ AKÇIN SOYER 1 7 2 0 0 3 1 32:14 1,00
4 UĞUR KAYA DAÜ 1 3 2 0 0 1 0 19:31 1,00
97 DOĞUKAN EVCİOĞLU DAÜ 1 0 5 0 0 1 1 14:40 1,00
13 MARHO OKOREFE DAÜ 1 0 1 0 0 0 0 05:27 1,00
7 BARAN ALİ KILIÇ YDÜ 2 2 1 3 0 0 0 12:31 1,00
17 URAZ ŞENTÜRK GAÜ 1 2 4 1 0 0 0 20:10 1,00
15 BERT BEYAZ GAÜ 1 2 3 0 1 4 0 33:33 1,00
33 HALİT ÇELİKTAŞLILAR GAÜ 1 2 1 0 0 1 0 15:47 0,00
24 TAKUDZWA K. MANYIMBIRI SOYER 1 3 6 0 0 4 0 36:53 0,00
23 BERK KARABETÇA ÇTSK 1 0 0 0 0 0 0 01:20 0,00
13 ÇAĞIN ARIKAN SOYER 1 0 1 0 0 0 0 01:50 0,00
7 HAKAN ŞANLITÜRK GAÜ 1 0 0 0 0 0 0 00:52 0,00
5 UTKU YAVAŞ DAÜ 1 4 4 1 0 3 0 28:20 0,00
7 OSMAN GALAL SOYER 1 0 1 0 0 1 0 07:50 0,00
11 OZAN AVCI SOYER 1 0 1 0 0 1 0 03:32 0,00
2 BATUHAN ÖZÇETE SOYER 1 2 0 0 0 0 0 04:30 0,00
4 DOĞAN AKARSULU ÇTSK 1 2 0 0 0 1 0 18:10 -1,00
12 MUSTAFA ÖKSÜZOĞLULARI SOYER 1 0 0 0 0 1 0 03:30 -1,00
10 BENON SELENGİN ÇTSK 1 5 2 1 0 4 1 33:24 -1,00
61 ARİF İLELİ GAÜ 1 0 1 0 0 0 0 03:12 -1,00
10 MERT AKDENİZ DAÜ 1 4 4 0 0 2 0 23:25 -1,00
97 ERDAL ÖZİRFANOĞLU YDÜ 2 4 1 0 0 3 2 12:35 -1,50
31 ALİRİZA CANER LAÜ 2 3 2 0 0 4 1 19:21 -1,50
5 MICHAEL WILSON ÇTSK 1 5 3 0 2 4 1 19:31 -2,00
15 MEHMET E. ŞAP DAÜ 1 4 6 0 0 3 1 38:38 -2,00
8 EILYA AMIN DAÜ 1 0 0 0 0 2 0 07:19 -2,00
11 AKINJIDE OMISAKIN DAÜ 1 3 3 1 0 4 0 21:17 -2,00
4 ALP KIVANÇ RIZA YDÜ 1 0 0 1 0 0 0 09:20 -2,00
17 MELİHCAN ARSLAN DAÜ 1 2 0 0 0 1 0 11:48 -3,00
17 ARAL BAYRAKTAR ÇTSK 1 0 2 0 0 2 1 19:12 -4,00
6 İBRAHİM CANSIZ DAÜ 1 0 0 0 0 2 0 07:60 -5,00
30 DOĞUKAN DOĞU ÇTSK 1 0 0 0 0 2 0 09:20 -5,00