Kupa Maçları

Tarih Saat Saha Ev Sahibi Skor Konuk Skor Tür
14.11.2019 20:00 Ra 25 Spor Salonu Çetinkaya Türk Spor Kulübü 47 Soyer Spor Kulübü 58 İlk Tur
15.11.2019 18:00 Ra 25 Spor Salonu Lefke Avrupa Üniversitesi 44 Yakın Doğu Üniversitesi 102 İlk Tur
15.11.2019 20:00 Ra 25 Spor Salonu Girne Amerikan Üniversitesi 70 Doğu Akdeniz Üniversitesi 58 İlk Tur
18.11.2019 18:00 Ra 25 Spor Salonu Soyer Spor Kulübü 58 Yakın Doğu Üniversitesi 75 İkinci Tur
18.11.2019 20:00 Ra 25 Spor Salonu Girne Amerikan Üniversitesi 67 Koop Spor 82 İkinci Tur
21.11.2019 19:00 Ra 25 Spor Salonu Yakın Doğu Üniversitesi 88 Koop Spor 54 Final
2 Sayılık 3 Sayılık Serbest Atış Ribaund
Takım Maç B/D Yüz B/D Yüz B/D Yüz Hüc Sav Top AS KF TK BL SAY
ÇTSK 1 11/22 50,00 7/23 30,43 4/13 30,77 4,00 17,00 21,00 5,00 26,00 17,00 7,00 1,00 47,00
DAÜ 1 19/42 45,24 2/15 13,33 14/32 43,75 14,00 32,00 46,00 5,00 27,00 28,00 6,00 0,00 58,00
GAÜ 2 29/86 33,72 13/40 32,50 40/61 65,57 11,00 25,00 36,00 8,50 23,50 19,00 6,00 0,50 68,50
KOOP 2 36/69 52,17 11/58 18,97 31/39 79,49 12,00 21,00 33,00 12,50 26,00 15,00 7,50 1,00 68,00
LAÜ 1 13/37 35,14 3/27 11,11 9/14 64,29 10,00 17,00 27,00 2,00 16,00 15,00 3,00 0,00 44,00
SOYER 2 32/75 42,67 9/32 28,13 25/40 62,50 19,00 24,50 43,50 7,00 15,00 23,00 6,50 1,50 58,00
YDÜ 3 51/98 52,04 40/97 41,24 43/50 86,00 14,33 26,00 40,33 17,33 16,00 13,33 9,33 1,33 88,33

# Oyuncu Takım Maç Sayı Ribaund Asist Blok T.Kaybı T.Çalma Süre Verimlilik
1 LASHARD ANDERSON YDÜ 2 46 14 13 2 5 7 27:18 33,50
30 DARRYL PALMER YDÜ 3 53 48 11 2 10 5 36:44 29,33
5 HALİL KUTRUZA YDÜ 1 12 5 10 0 1 2 22:41 22,00
7 VUKASIN MANDIC KOOP 2 41 15 8 0 7 3 33:10 17,00
32 FIRAT CEYLAN SOYER 2 29 27 2 0 6 0 35:44 17,00
10 IVAN MISKOVIC KOOP 2 23 17 7 0 5 2 32:70 17,00
45 KUTAY KIYICI GAÜ 2 43 11 5 0 6 1 33:54 16,50
14 ALPAY ŞERBETÇİOĞLU KOOP 2 16 13 1 2 1 0 17:10 13,50
15 MEHMET E. ŞAP DAÜ 1 9 15 1 0 4 1 39:24 13,00
35 ÖMER GÜNER LAÜ 1 18 5 0 0 1 1 31:19 12,00
7 SERRI JULANI DAÜ 1 13 6 0 0 2 1 26:11 12,00
6 MERT AKSU SOYER 2 21 17 3 0 10 1 31:16 11,00
11 AHMET DAĞER YDÜ 3 33 14 3 0 2 2 25:23 10,67
97 DOĞUKAN EVCİOĞLU DAÜ 1 8 7 1 0 5 2 21:44 10,00
23 ALP KIVANÇ RIZA YDÜ 3 30 5 2 0 2 4 20:17 9,33
9 ERDEM TİRYAKIOĞLU GAÜ 1 11 2 1 0 2 1 14:37 9,00
0 ABASI S. GLOIRE SOYER 2 9 13 2 3 5 4 24:56 9,00
7 ÇAĞAKAN KILIÇ ÇTSK 1 15 3 0 0 2 0 28:45 9,00
10 BENON SELENGİN ÇTSK 1 10 2 2 0 1 0 40:00 9,00
0 BATUHAN TÜZMEN GAÜ 2 29 8 3 0 5 3 29:11 8,50
88 KEMAL TAŞÇI KOOP 2 15 4 2 0 3 4 27:27 8,00
6 İHSAN ÜĞÜTÜCÜ YDÜ 3 21 15 6 0 5 2 20:31 7,67
5 DION MTANDWA SOYER 2 4 14 0 0 2 0 13:20 7,50
30 DOĞUKAN DOĞU ÇTSK 1 10 2 1 0 0 0 24:50 7,00
11 AKINJIDE OMISAKIN DAÜ 1 6 7 0 0 4 1 22:46 7,00
11 OZAN AVCI SOYER 2 17 5 2 0 5 0 20:12 6,00
10 GÜNAY ERTOPALOĞLU YDÜ 3 21 4 1 0 2 0 11:53 6,00
3 MERT GÜÇER KOOP 2 9 3 1 0 1 2 18:39 5,00
17 ARAL BAYRAKTAR ÇTSK 1 0 6 0 1 2 2 24:36 5,00
17 URAZ ŞENTÜRK GAÜ 2 9 10 1 1 2 2 21:56 5,00
1 TEMUR RUSTAMOV KOOP 2 25 6 3 0 7 1 30:30 4,50
15 BERT BEYAZ GAÜ 2 10 14 0 0 8 1 22:46 4,50
12 HASAN L. İÇER LAÜ 1 2 4 0 0 0 0 20:50 4,00
8 KEMAL SANIVAR YDÜ 3 19 2 0 0 2 1 21:70 4,00
7 HAKAN ŞANLITÜRK GAÜ 2 7 10 1 0 4 3 18:22 4,00
25 DOĞA C. AYDAŞ LAÜ 1 2 3 0 0 1 1 22:30 4,00
7 ERDAL ÖZİRFANOĞLU YDÜ 3 17 4 3 0 6 1 15:37 3,67
97 COŞKUN CUMAOĞULLARI YDÜ 2 7 4 1 0 2 1 09:15 3,50
12 ATİLLA TOPALOĞLU GAÜ 2 5 9 0 0 3 0 16:35 3,50
33 HALİT ÇELİKTAŞLILAR GAÜ 2 16 2 2 0 3 0 17:34 3,00
3 ADNAN NANECİ LAÜ 1 5 7 0 0 0 0 28:48 3,00
34 BARAN ALİ KILIÇ YDÜ 2 3 2 0 0 1 2 12:37 3,00
15 BEHİÇ AKÇIN SOYER 2 17 2 2 0 6 4 27:48 2,50
25 MUSTAFA RIFKI SOYER 2 19 5 2 0 8 3 31:42 2,50
10 ARİF YILMABAŞAR LAÜ 1 12 5 0 0 6 1 40:00 2,00
91 TUĞBERK AYBARS KOOP 1 3 3 1 0 0 2 21:49 2,00
13 FERİT NARÇIN YDÜ 1 0 2 0 0 0 0 02:46 2,00
8 DEMİRCAN DEDEOĞLU ÇTSK 1 4 1 0 0 2 1 14:90 2,00
97 BATU AYBARS YDÜ 3 3 2 2 0 1 1 07:90 1,33
4 DOĞAN AKARSULU ÇTSK 1 0 3 0 0 0 0 16:52 1,00
5 MICHAEL WILSON ÇTSK 1 2 0 1 0 1 1 04:20 1,00
17 MELİHCAN ARSLAN DAÜ 1 11 0 0 0 3 0 24:19 1,00
8 EILYA AMIN DAÜ 1 0 3 0 0 0 0 07:60 1,00
4 MEHMET KÖROĞLU LAÜ 1 0 1 0 0 0 0 07:39 1,00
13 MUSTAFA ÇETİN GAÜ 1 0 0 0 0 0 0 01:40 0,00
61 ARİF İLELİ GAÜ 2 7 6 2 0 3 1 25:32 0,00
4 UĞUR KAYA DAÜ 1 5 4 1 0 0 0 15:17 0,00
35 HASAN GÜNDÜZ SOYER 2 0 2 0 0 0 0 05:30 0,00
15 YUHI J. RUTIMIRVA ÇTSK 1 2 4 0 0 5 0 09:50 0,00
17 VEHİT SADUN LAÜ 1 0 0 0 0 0 0 00:47 0,00
7 OSMAN GALAL SOYER 1 0 0 1 0 2 1 04:42 0,00
6 İBRAHİM CANSIZ DAÜ 1 0 0 0 0 0 0 03:50 0,00
13 MARHO OKOREFE DAÜ 1 0 0 0 0 0 0 04:35 -1,00
10 CAN GALATYALI GAÜ 2 0 0 2 0 1 0 06:17 -1,00
13 AYTAÇ ÇAVUŞ LAÜ 1 0 1 0 0 2 0 02:59 -1,00
11 ANDIM ERYILMAZLAR KOOP 1 2 0 0 0 2 0 10:58 -1,00
8 SERCEM İNANCI KOOP 2 2 3 2 0 2 1 15:28 -1,50
0 KERCEM İNANCI KOOP 1 0 2 0 0 2 0 19:38 -2,00
13 ÇAĞIN ARIKAN SOYER 2 0 2 0 0 1 0 07:80 -2,00
91 CENK S. ÖZVEREL ÇTSK 1 0 0 0 0 2 0 01:42 -2,00
9 NEVZAT NASIROĞLU ÇTSK 1 4 0 1 0 2 3 36:26 -4,00
5 UTKU YAVAŞ DAÜ 1 4 3 1 0 6 0 25:90 -4,00
1 KAAN SÜTCÜ LAÜ 1 0 1 0 0 1 0 10:36 -4,00
10 MERT AKDENİZ DAÜ 1 2 1 1 0 3 1 10:24 -5,00
7 DOĞUKAN DEMİRMAN LAÜ 1 1 0 1 0 2 0 14:48 -6,00
31 ALİRİZA CANER LAÜ 1 4 0 1 0 2 0 20:29 -7,00