Kupa Maçları

Takım Galip Mağlup Sayı(+) Sayı(-) +/- Puan
1 Yakın Doğu Üniversitesi 5 0 377 279 98 10
2 Soyer Hacıganimler 4 1 364 281 83 9
3 Koop Spor 3 2 340 271 69 8
4 Girne Amerikan Üniversitesi 2 3 333 315 18 7
5 Doğu Akdeniz Üniversitesi 1 4 240 376 -136 6
6 Çetinkaya Türk Spor Kulübü 0 5 207 339 -132 5
Tarih Saat Saha Ev Sahibi Skor Konuk Skor Tür
12.12.2020 17:00 Atatürk Spor Salonu Yakın Doğu Üniversitesi 52 Koop Spor 72 Final
10.12.2020 19:00 Atatürk Spor Salonu Yakın Doğu Üniversitesi 61 Girne Amerikan Üniversitesi 54 Yarı Final
09.12.2020 19:00 Atatürk Spor Salonu Soyer Hacıganimler 50 Koop Spor 64 Yarı Final
28.11.2020 17:00 Ra 25 Spor Salonu Yakın Doğu Üniversitesi 66 Soyer Hacıganimler 60 Lig Maçı
27.11.2020 19:00 Ertuğrul Apakan Spor Salonu Girne Amerikan Üniversitesi 64 Çetinkaya Türk Spor Kulübü 35 Lig Maçı
25.11.2020 19:00 Atatürk Spor Salonu Doğu Akdeniz Üniversitesi 26 Koop Spor 79 Lig Maçı
21.11.2020 17:00 Atatürk Spor Salonu Koop Spor 51 Yakın Doğu Üniversitesi 67 Lig Maçı
19.11.2020 19:00 Atatürk Spor Salonu Çetinkaya Türk Spor Kulübü 56 Doğu Akdeniz Üniversitesi 58 Lig Maçı
18.11.2020 19:00 Atatürk Spor Salonu Soyer Hacıganimler 74 Girne Amerikan Üniversitesi 54 Lig Maçı
14.11.2020 17:00 Atatürk Spor Salonu Doğu Akdeniz Üniversitesi 51 Girne Amerikan Üniversitesi 68 Lig Maçı
12.11.2020 19:00 Ra 25 Spor Salonu Yakın Doğu Üniversitesi 67 Çetinkaya Türk Spor Kulübü 38 Lig Maçı
11.11.2020 19:00 Atatürk Spor Salonu Koop Spor 64 Soyer Hacıganimler 75 Lig Maçı
07.11.2020 17:00 Necati Taşkın Spor Salonu Soyer Hacıganimler 80 Doğu Akdeniz Üniversitesi 56 Lig Maçı
06.11.2020 19:00 Ertuğrul Apakan Spor Salonu Girne Amerikan Üniversitesi 81 Yakın Doğu Üniversitesi 84 Lig Maçı
05.11.2020 19:00 Necati Taşkın Spor Salonu Çetinkaya Türk Spor Kulübü 37 Koop Spor 75 Lig Maçı
02.11.2020 19:00 Necati Taşkın Spor Salonu Çetinkaya Türk Spor Kulübü 41 Soyer Hacıganimler 75 Lig Maçı
31.10.2020 17:00 Necati Taşkın Spor Salonu Koop Spor 71 Girne Amerikan Üniversitesi 66 Lig Maçı
31.10.2020 13:00 Ra 25 Spor Salonu Yakın Doğu Üniversitesi 93 Doğu Akdeniz Üniversitesi 49 Lig Maçı
2 Sayılık 3 Sayılık Serbest Atış Ribaund
Takım Maç B/D Yüz B/D Yüz B/D Yüz Hüc Sav Top AS KF TK BL SAY
ÇTSK 5 59/167 35,33 19/95 20,00 32/65 49,23 8,60 25,60 34,20 5,60 16,00 24,20 5,40 2,20 41,40
DAÜ 5 77/201 38,31 16/103 15,53 38/79 48,10 15,00 18,00 33,00 9,00 18,60 25,80 10,60 3,20 48,00
GAÜ 6 116/208 55,77 34/133 25,56 53/85 62,35 9,17 26,83 36,00 14,17 18,67 20,83 6,83 0,83 64,50
KOOP 7 122/240 50,83 54/172 31,40 70/118 59,32 9,57 22,57 32,14 14,71 20,14 18,14 9,14 1,43 68,00
SOYER 6 117/244 47,95 32/112 28,57 84/137 61,31 14,17 25,50 39,67 14,17 15,83 20,67 10,33 1,00 69,00
YDÜ 7 113/226 50,00 57/191 29,84 93/142 65,49 12,57 25,71 38,29 11,71 16,71 16,43 9,71 1,29 70,00

# Oyuncu Takım Maç Sayı Ribaund Asist Blok T.Kaybı T.Çalma Süre Verimlilik
13 ALPEREN GÜNER SOYER 6 89 80 9 3 14 4 33:55 19,17
0 ALP KIVANÇ RIZA YDÜ 1 17 3 2 1 2 1 21:54 19,00
9 HASAN KASAP SOYER 6 69 47 14 1 17 17 28:37 16,50
5 AKINJIDE OMISAKIN SOYER 5 60 37 15 9 24 23 38:55 15,80
1 TEMUR RUSTAMOV KOOP 6 89 27 26 0 16 10 32:36 15,17
18 EMİR CAN MERCAN GAÜ 6 67 61 6 0 14 4 29:70 14,83
0 KERCEM İNANCI KOOP 7 139 25 6 0 19 11 28:47 14,43
9 HAMİT ÇELİKTAŞLILAR GAÜ 6 79 29 37 2 24 7 29:90 14,00
32 FIRAT CEYLAN YDÜ 7 61 50 5 2 14 6 21:39 11,86
6 İHSAN ÜĞÜTÜCÜ YDÜ 5 62 28 7 1 8 9 20:58 11,40
14 ALPAY ŞERBETÇİOĞLU KOOP 6 46 36 7 7 17 8 23:53 11,33
24 BERKEM DİKENGİL YDÜ 6 82 26 23 0 19 15 34:00 11,17
5 HALİL KUTRUZA YDÜ 7 71 26 25 0 11 3 29:33 11,00
11 AHMET DAĞER YDÜ 6 56 36 4 1 11 11 29:51 10,67
4 SARI ALJOULANİ DAÜ 4 49 26 5 2 21 6 29:34 10,50
88 KEMAL TAŞÇI SOYER 6 76 19 14 0 18 12 34:50 10,50
35 BERK ARGIN KOOP 7 73 26 9 1 7 7 22:51 10,14
34 YUSUF MOUHAMMED GAÜ 6 58 44 6 2 28 2 23:44 9,83
1 BATUHAN TÜZMEN YDÜ 7 50 19 6 0 7 10 24:23 8,14
71 EMRE ÇETİNASLAN GAÜ 6 67 12 13 0 14 4 32:48 8,00
25 MUSTAFA RIFKI SOYER 6 63 24 15 0 22 12 32:36 7,83
15 BERT BEYAZ GAÜ 6 20 27 4 0 6 6 16:34 7,83
6 MERT AKSU SOYER 6 56 23 19 1 20 13 33:33 7,83
14 HASAN DEBEŞ SOYER 6 42 28 3 0 12 3 18:50 7,00
11 ANDIM ERYILMAZLAR KOOP 7 29 38 12 0 10 3 19:47 7,00
11 HASAN SAKALLI DAÜ 5 24 31 1 4 9 5 27:49 6,80
33 DION MTANDWA ÇTSK 5 15 37 2 5 11 1 24:31 6,80
15 YUHI J. RUTIMIRVA ÇTSK 5 35 34 2 2 20 3 29:39 6,60
8 SERCEM İNANCI GAÜ 6 48 15 7 1 9 7 25:53 6,17
28 TANSU AKSOY YDÜ 2 2 5 3 0 1 4 13:39 5,50
23 BARAN ALİ KILIÇ YDÜ 3 13 6 0 0 1 1 10:19 5,00
7 DOĞUKAN DEMİRMAN KOOP 7 23 22 18 0 16 12 23:27 5,00
24 MAŞALLAH CANGİL KOOP 4 11 10 2 1 3 4 10:13 5,00
7 CHIJINDU AYOMIKUN OMAH YDÜ 4 20 16 0 1 8 1 14:42 4,50
3 FUAT FARSİOĞLU YDÜ 7 33 43 3 2 17 4 20:11 4,29
5 DENİZ KÖSTEM GAÜ 4 8 6 1 0 1 0 03:27 3,25
4 SAYAR ERCANTAN 5 31 11 5 1 15 4 25:38 3,20
10 ARİF YILMABAŞAR KOOP 7 35 9 7 0 12 3 21:50 3,00
12 MUSTAFA ÖKSÜZOĞLULARI SOYER 5 16 10 7 1 8 0 11:56 2,80
23 ERDEM TİRYAKIOĞLU KOOP 4 21 24 13 1 17 2 22:10 2,75
4 MEHMET TEKYIL GAÜ 4 13 3 1 0 5 3 09:28 2,25
1 KUTAY FİDANSOY ÇTSK 2 2 2 0 0 0 0 03:20 2,00
13 ERTUĞRUL DONANGİL ÇTSK 5 12 22 2 2 15 3 15:59 2,00
7 BATUHAN ÖZÇETE SOYER 2 3 0 1 0 1 0 02:70 1,50
55 KEMAL TEKAKPINAR ÇTSK 5 29 14 3 0 15 4 18:37 1,40
13 ÖZVER ŞENCAĞLI DAÜ 3 17 9 2 0 9 0 22:40 1,33
10 GÜNAY ERTOPALOĞLU YDÜ 7 15 4 4 0 4 1 09:30 1,29
23 UĞUR KAYA DAÜ 5 35 14 12 0 13 3 28:12 1,20
91 TUĞBERK AYBARS KOOP 2 2 3 0 0 1 1 08:26 1,00
23 BERK KARABETÇA SOYER 5 8 17 0 1 6 0 15:49 0,80
13 MUSTAFA ÇETİN GAÜ 5 7 5 2 0 1 0 08:10 0,80
30 DOĞUKAN DOĞU ÇTSK 4 0 2 3 0 1 1 03:16 0,75
10 CAN GALATYALI ÇTSK 5 29 7 5 0 20 5 22:20 0,60
26 KERİMCAN FİKRİ BOZKANLI DAÜ 2 0 1 0 0 0 1 03:20 0,50
6 HAKAN ŞANLITÜRK KOOP 4 0 4 1 0 4 3 08:58 0,25
15 ÇAĞAKAN KILIÇ ÇTSK 5 26 12 5 0 14 8 21:53 0,20
10 HAKAN ÖZKAN SOYER 5 2 7 3 0 2 4 14:31 0,20
7 BURAK KARABİBER ÇTSK 2 2 3 0 0 0 1 05:20 0,00
13 FERİT NARÇIN YDÜ 2 8 4 0 1 11 2 12:44 0,00
0 ERDOĞAN GÜRSOY DAÜ 4 2 13 0 0 7 0 10:38 0,00
11 KAAN SÜTCÜ ÇTSK 4 18 10 5 0 5 4 24:35 0,00
8 KEMAL SANIVAR YDÜ 1 0 1 0 0 0 0 03:18 0,00
9 KAĞAN ÖDER ÇTSK 5 26 13 4 0 11 2 18:52 -0,20
33 HALİT ÇELİKTAŞLILAR GAÜ 6 18 6 5 0 18 4 13:30 -0,33
14 İBRAHİM CANSIZ DAÜ 4 0 0 0 0 1 1 04:60 -0,50
5 ÇAĞATAY DOĞAN ÇTSK 2 0 1 0 0 1 0 04:12 -0,50
3 ADNAN NANECİ SOYER 3 0 3 0 0 3 0 05:29 -0,67
35 GÖRKEM AKDUR DAÜ 4 5 2 1 0 4 0 07:33 -0,75
22 HASAN GÜNDÜZ SOYER 3 0 2 0 0 3 0 02:40 -1,00
20 ATİLLA TOPALOĞLU YDÜ 1 0 1 0 0 1 0 07:00 -1,00
4 OKTAY RAMİZ ÇTSK 1 0 0 0 0 0 0 03:16 -1,00
7 ALPAY HAYDAR GAÜ 1 0 0 0 0 0 0 05:47 -1,00
2 PERTEV OBALI GAÜ 1 0 1 0 0 2 0 04:21 -1,00
3 MERT GÜÇER SOYER 3 8 1 2 0 5 0 20:39 -1,00
15 BEHİÇ AKÇIN SOYER 3 0 0 0 0 3 0 03:31 -1,67
6 AHMET GAZİOĞLU DAÜ 4 7 0 1 0 6 1 08:12 -1,75
97 AHMET BEYAZ DAÜ 4 15 20 3 1 16 5 22:59 -2,00
7 TURHAN BAYRAKTAROĞLU DAÜ 2 0 0 0 0 4 0 05:35 -4,00